piątek, 6 marca 2020

po dwóch tygodniach

 Zuzia

Właśnie mijają 2 tygodnie od kiedy odbywam praktyki w restauracji L’experience. Uważam, że lepiej trafić nie mogłam!! Pracownicy są bardzo mili i mimo barier językowych starają się pokazać mi wszystko i rozumieją to że nie mówię zbyt dobrze po Hiszpańsku. Na początku dawali mi do wykonania proste rzeczy jak obieranie ziemniaków czy krojenie papryki ale później nauczyli mnie jak się przyrządza krewetki i jak wykonać ich firmowe dania. Codziennie wstaje i nie mogę się doczekać kiedy pójdę do pracy i nauczę się czegoś nowego





Szymon
Mogę powiedzieć, ze ludzie w Hiszpanii są bardzo mili, pomocni i cierpliwi. Pracownicy w naszej restauracji bardzo nam pomagają i wspierają, nauczyliśmy sie dzięki nim wielu nowych rzeczy. Zostaliśmy bardzo ciepło przywitani, starają sie byśmy czuli sid tam jak w domu, kilka osób na kuchni mówi po angielsku co bardzo ułatwia nam komunikację. Mam nadzieję, ze każdy najlepszy tydzień będzie lepszy od poprzedniego. Nauczylem sie obierania krewetek, patroszenia ryb i obrobki wielu warzyw. W naszej restauracji przewazaja potrawy z owocow morza.